Warsztaty robienia na drutach

KURS ROBIENIA NA DRUTACH „Druty w ruch”

Kurs składa się z dwóch cykli – podstawowego oraz realizacji wybranego projektu

Pierwsza część cyklu składa się z 3 spotkań po 3 godziny.

Spotkanie 1:

Zapoznanie się z rodzajami drutów oraz dostępnych na rynku włóczek, technika nabierania oczek, oczka prawe i oczka lewe oraz zakańczanie robótki.

Spotkanie 2

Podstawowe sploty na drutach, czytanie schematów, kształtowanie robótki oraz proste kombinacje we wzorach, ćwiczenia.

Spotkanie 3

Dzierganie w okrążeniach, wykonywanie prostych warkoczy lub innych wzorów.

Wiele z was mówi, że swetra to pewnie nigdy nie zrobią, a już powstało kilka stworzonych przez cudowne uczestniczki kursu „Druty w ruch” tak więc odwagi i wiary w siebie !!!

Kolejny cykl 3 spotkań również po 3 godziny jest już nakierowany na konkretny projekt wybrany wspólnie z kursantką (zazwyczaj jest to projekt czapki, kamizelki lub swetra).

Wybieramy wspólnie wzór, włóczkę i rozpoczynamy pracę nad projektem. Zazwyczaj kursantka rozpoczyna pracę wspólnie ze mną, otrzymując dokładne instrukcje wykonania swetra i następnie dzierga samodzielnie w domu, na kolejne warsztaty przychodzi aby wykonać kolejny trudniejszy element i dostać kolejne wskazówki, aż do momentu wydziergania wszystkich części. Wówczas zszywamy sweter wspólnie na kolejnych warsztatach.

Włóczka na konkretny projekt jest dodatkowo płatna lub zamawiana przez kursantkę.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ WARSZTATY

Warsztaty odbywają się obecnie w dwóch miejscach w Krakowie:

JAK MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ NA WARSZTATY

Należy wykupić uczestnictwo korzystając ze sklepu internetowego ZróbżeCoś. Dostępne kursy oferowane są w formie produktów w sklepie.

Kup produkt ZróbżeCoś

Zapisz się na warsztaty

Dołącz do grupy na Facebook

Wymieniaj się pomysłami

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki.